KristinablogVždy je čo povedať... :)

Hokej a my.

Publikované 06.09.2015 v 15:08 v kategórii Šport, prečítané: 146x

Slovensko a hokej. Vidíte tam tú súvislosť? Čas MS v hokeji. Celé Slovensko povstane a fandí celým svojím telom a dušou. Ale čo po zvyšok roka? Čo tak NHL, KHL, extraliga? Čo tak fanúšik, ktorý nosí tento šport v srdci celý život?
Majstrovstvá sveta v hokeji- Máj, hokeja čas 
Každý fanúšik hokeja si povie, že okrem toho že je máj lásky čas, je to čas kedy sa odovzdá celým svojím telom a dušou ľadu, hokejkám, kričaniu, fandeniu, čakaniu na gól. Je to len pár dní, no každý z nás ich miluje. Zabudneme na starosti a akékoľvek konflikty medzi sebou a aspoň na chvíľu sa zomkneme. Spoločne kričíme "SLOVENSKO DOTOHO", spoločne sme aspoň na okamih jedna veľká hokejová rodina. Je to krásny čas čo myslíte? Ja osobne milujem, keď prechádzam po meste a všade vidím vyvesenú slovensku vlajku. Je to milé a každý, kto  také niečo má, len dokazuje, ako našim verí.    . 
Hokej v srdci
Nie, nie je to len o majstrovstvách. Samozrejme nie každý má čas na to, aby sledoval každý jeden zápas. Nie každý pozná všetky kluby zámorskej NHL alebo Kontinentálnej hokejovej ligy. Nie každý má svoje obľúbené tímy a je im oddaný, no na druhej strane ten, kto ich má, vie že aj maličkosti vedia neskutočne potešiť. Prežíva so "svojim" tímom všetky momenty, či už veselé alebo smutné. Výhry a prehry sprevádzajú kluby každý deň. Nezáleží na tom, či sa nachádzajú na najvyšších priečkach tabuľky alebo obsadia tú poslednú. Nie nadarmo sa hovorí že ak nájdeš klub, ktorému budeš fandiť v každej situácii, našiel si miesto kam patríš. 
Možno to ale nie je o klube ale o hráčovi. To je asi viac prípad dnešnej doby. No nie vždy je to len o vypracovaných telách a sladkom úsmeve. Niekedy stačí ľudský prístup hráča k fanúšikom, zdravé a rozumné názory, nie veľmi prehnané sebavedomie na to, aby sa stal vašim obľúbeným hráčom. Možno vás spája aj spolupráca, čo sa týka fanpage. V každom prípade to nie je len o jednom hráčovi alebo o kolektíve.  

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?